Deye SUN-120K-G01P3
Потужні трифазні мережеві інвертори серії Deye SUN-120/125/130/135/136K-G01P3-EU-AM8 охоплюють діапазон номінальних вихідних потужностей від 120 до 136 кВт і створені спеціально для реалізації масштабних комерційних та промислових сонячних електростанцій, де критично важливі максимальна продуктивність і безкомпромісна надійність.
Під замовлення
Ціна залежить від модифікації та комплектації. Залиште контакти — інженер Deye надішле актуальну ціну й наявність.
- Номінальна потужність AC
- 120 кВт
- Кількість фаз
- 3 фази
- Кількість MPPT / входів
- 8 / 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4
- Макс. потужність PV
- 180 кВт
- Діапазон напруги MPPT
- 200 – 1000 В
- Максимальний ККД
- 98,80 %
- Ступінь захисту
- IP65
Переваги
Ключові переваги моделі
-
8 MPPT-трекерів, максимальний ККД до 98.8%
-
Підтримка функцій обмеження генерації в мережу (Zero Export) та віртуального синхронного генератора (VSG)
-
Інтелектуальний моніторинг стрингів (опціонально)
-
Широкий діапазон вихідної напруги
-
Функція захисту та відновлення панелей від PID-деградації (Anti-PID, опціонально)
-
Вбудований захист від імпульсних перенапруг Type II по постійному (DC) та змінному (AC) струму
Про модель
Опис обладнання
Потужні трифазні мережеві інвертори серії Deye SUN-120/125/130/135/136K-G01P3-EU-AM8 охоплюють діапазон номінальних вихідних потужностей від 120 до 136 кВт і створені спеціально для реалізації масштабних комерційних та промислових сонячних електростанцій, де критично важливі максимальна продуктивність і безкомпромісна надійність. Пристрої цієї лінійки підтримують підключення масивів фотомодулів із великим запасом по вхідній потужності, а високий максимальний ККД до 98.8% (і європейські показники на рівні 98.3%) гарантують мінімальні втрати енергії під час перетворення.
Архітектура перетворювачів включає 8 незалежних MPPT-трекерів (з конфігурацією на 8 агро- чи промислових стрингів), що дозволяє гнучко проєктувати складні масиви сонячних панелей із різною орієнтацією та кутами нахилу, мінімізуючи вплив затінення та вичавлюючи максимум генерації. Широкий діапазон вхідної напруги від 200 до 1000 В забезпечує повну сумісність із сучасними високопродуктивними фотоелектричними модулями високої потужності. Трифазне підключення 380 В із генерацією чистої синусоїди дозволяє інтегрувати обладнання в промислові мережі без додаткових адаптацій.
Корпуси пристроїв виконані з високим ступенем пиловологозахисту IP65, що дає можливість здійснювати монтаж як усередині технічних приміщень, так і на відкритому повітрі в будь-яких кліматичних зонах. Комплексна система електронних захистів запобігає ризикам зворотної полярності, короткого замикання, перенапруг та перевантажень, продовжуючи термін служби обладнання. Для зручності налаштування передбачений кольоровий сенсорний LCD-дисплей, а сучасні інтерфейси Wi-Fi та RS485 забезпечують зручний дистанційний моніторинг роботи станції в режимі реального часу.
Для яких об'єктів підходить
-
Сонячна електростанція
Характеристики
Технічні характеристики
Загальні параметри
- ККД MPPT
- > 99%
- Топологія інвертора
- Безтрансформаторна
- Максимальний ККД
- 98,80 %
- Європейський ККД
- 98,20 %
PV-вхід
- Максимальна вхідна напруга
- 1100 В
- Пускова напруга
- 250 В
- Діапазон напруги MPPT
- 200 – 1000 В
- Номінальна вхідна напруга PV
- 600 В
- Макс. вхідний струм
- 40 + 40 + 40 + 40 + 40 + 40 + 40 + 40 А
- Макс. струм короткого замикання
- 60 + 60 + 60 + 60 + 60 + 60 + 60 + 60 А
- Кількість MPPT / входів
- 8 / 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4
AC
- THDi
- < 3%
- Діапазон регулювання коефіцієнта потужності
- 0,8 з випередженням до 0,8із відставанням
- Частота мережі
- 50/45 – 55, 60/55 – 65 Гц
- Постійна складова струму мережі (DC injection)
- <0,5%ln
- Схема підключення до мережі
- 3L+N+PE
- Номінальна вихідна напруга (діапазон)
- 220/380V, 230/400V 0.85Un-1.1Un
Інтерфейси
- Інтерфейс зв'язку
- RS485/RS232
- Спосіб моніторингу
- GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (опційно)
Захист
- Ступінь захисту
- IP65
- Категорія перенапруги
- OVC II (DC),OVC III (AC)
- Захист від перенапруг
- Тип II (DC),Тип II (AC)
- Захист від зворотної полярності постійного струму
- Так
- Захист від перевищення струму на виході AC
- Так
- Захист від перенапруги на виході AC
- Так
- Захист від короткого замикання на виході AC
- Так
- Температурний захист
- Так
- Моніторинг опору ізоляції
- Так
- Захист від острівкування (anti-islanding)
- Так
- Моніторинг постійної складової
- Так
- Вбудований модуль AFCI
- Опційно
- Виявлення залишкового струму
- Так
- Вбудований роз'єднувач постійного струму
- Так
Фізичні параметри
- Діапазон робочих температур
- -25 – +60 °C, >45 °C зниження номінальних параметрів
- Відносна вологість
- 0 – 100%
- Макс. висота експлуатації
- 4000 м
- Спосіб охолодження
- Інтелектуальне повітряне охолодження
- Рівень шуму
- ≤ 65 дБ
- Розміри (Ш × В × Г)
- 1006 × 516 × 325,5 мм (без роз'ємів і кронштейнів)
- Вага
- 103 кг
Стандарти та сертифікація
- Стандарт безпеки / ЕМС
- IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2
- Стандарт мережевого підключення
- IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G99, VDE-AR-N 4105
Гарантія
- Гарантія
- 5 років
| Параметр | 120 кВт | 125 кВт | 130 кВт | 135 кВт | 136 кВт |
|---|---|---|---|---|---|
| Макс. потужність PV | 180 кВт | 187,5 кВт | 195 кВт | 202,5 кВт | 204 кВт |
| Номінальна потужність AC | 120 кВт | 125 кВт | 130 кВт | 135 кВт | 136 кВт |
| Макс. повна потужність AC | 132 кВА | 135 кВА | 135 кВА | 135 кВА | 136 кВА |
| Макс. вихідний струм | 200 / 191,4 А | 204,6 / 195,7 А | 204,6 / 195,7 А | 204,6 / 195,7 А | 206,1 / 197,2 А |
| Номінальний вихідний струм мережі | 181,9 / 174 А | 189,4 / 181,2 А | 197 / 188,5 А | 204,6 / 195,7 А | 206,1 / 197,2 А |
Документація
Документи та сертифікати
- PDF Технічний паспорт (datasheet) Редакція від 20.05.2025
- PDF Інструкція з експлуатації Редакція від 30.06.2026
- PDF Декларація відповідності ЄС
- PDF Сертифікат EMC · ENIEC61000
- PDF Сертифікат EN50549-10
- PDF Сертифікат IEC61727 · IEC62116 · IEC61683 · IEC60068
- PDF Сертифікат LVD · EN62109
- PDF Сертифікат TÜV Mark · EN62109
- PDF Сертифікат ОАЕ (Дубай)
- PDF Сертифікат Франція · EN50549
Підбір системи
Підберемо систему Deye під ваш об’єкт
Розкажіть, що потрібно забезпечити резервним живленням і на який час. Допоможемо визначити оптимальну конфігурацію інвертора, акумулятора та інших компонентів.