Deye SUN-15K-G06P3-EU-BM2
Широка серія трифазних мережевих сонячних інверторів Deye SUN-3/4/5/6/7/8/9/10/12/15K-G06P3-EU-BM2 охоплює універсальний діапазон потужностей від 3 до 15 кВт і розроблена для прямого перетворення сонячної енергії в трифазну мережу 380V/400V.
Під замовлення
Ціна залежить від модифікації та комплектації. Залиште контакти — інженер Deye надішле актуальну ціну й наявність.
- Номінальна потужність AC
- 15 кВт
- Кількість фаз
- 3 фази
- Кількість MPPT / входів
- 2 / 1 + 2
- Макс. потужність PV
- 22,5 кВт
- Діапазон напруги MPPT
- 120 – 1000 В
- Максимальний ККД
- 98,5 %
- Ступінь захисту
- IP65
Переваги
Ключові переваги моделі
-
2 MPPT-трекери, максимальний ККД до 98.5%
-
Підтримка функцій обмеження генерації в мережу (Zero Export) та віртуального синхронного генератора (VSG)
-
Інтелектуальний моніторинг стрингів (опціонально)
-
Широкий діапазон вихідної напруги
-
Функція захисту та відновлення панелей від PID-деградації (Anti-PID, опціонально)
Про модель
Опис обладнання
Сфера застосування, архітектура та рівень захисту
Широка серія трифазних мережевих сонячних інверторів Deye SUN-3/4/5/6/7/8/9/10/12/15K-G06P3-EU-BM2 охоплює універсальний діапазон потужностей від 3 до 15 кВт і розроблена для прямого перетворення сонячної енергії в трифазну мережу 380V/400V. Моделі даного сімейства є оптимальним рішенням для побудови масивних приватних дахових СЕС, приватних домогосподарств із трифазним вводом, а також для малого та середнього бізнесу (офісні будівлі, СТО, фермерські господарства, торговельні майданчики). Корпус пристрою виконано за високим стандартом захисту IP65, що забезпечує абсолютну пило- та вологонепроникність і дозволяє впевнено здійснювати монтаж як у внутрішніх технічних приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Фоторадіаційний тракт та силова ефективність
Обладнання оснащено 2 незалежними MPPT-трекерами (модифікація BM2), що дає можливість гнучко проектувати фотоелектричне поле та ефективно розміщувати сонячні панелі на різних скатах даху або під різними кутами орієнтації відносно сонця. Передова силова топологія перетворення забезпечує вражаючий максимальний ККД до 98.5%. Пристрій підтримує стійке функціонування у широкому діапазоні вихідної напруги для компенсації мережевих коливань, розрахований на високі струми від сучасних високопродуктивних сонячних модулів, а також передбачає підтримку опціональної функції Anti-PID для запобігання деградації сонячних батарей та відновлення їхньої продуктивності.
Розумна мережева інтеграція та моніторинг
Серія володіє повним комплексом інтелектуальних функцій для коректної та безпечної взаємодії з електромережею. Завдяки підтримці технології Zero Export забезпечується точне обмеження генерації в мережу, коли вироблена електроенергія спрямовується виключно на покриття поточного власного споживання об'єкта. Функція віртуального синхронного генератора (VSG) підвищує стійкість локальної мережі, а опціональний інтелектуальний моніторинг стрингів (String intelligent monitoring) дозволяє дистанційно відстежувати параметри кожного ланцюга панелей для миттєвого виявлення затінень або відхилень у роботі.
Для яких об'єктів підходить
-
Сонячна електростанція
Характеристики
Технічні характеристики
Загальні параметри
- ККД MPPT
- > 99%
- Топологія інвертора
- Безтрансформаторна
PV-вхід
- Максимальна вхідна напруга
- 1100 В
- Пускова напруга
- 140 В
- Діапазон напруги MPPT
- 120 – 1000 В
- Номінальна вхідна напруга PV
- 600 В
AC
- THDi
- < 3%
- Діапазон регулювання коефіцієнта потужності
- 0,8 з випередженням до 0,8 із відставанням
- Частота мережі
- 50/45 – 55, 60/55 – 65 Гц
- Постійна складова струму мережі (DC injection)
- <0,5%ln
- Схема підключення до мережі
- 3L/N/PE
- Номінальна вихідна напруга (діапазон)
- 220/380V, 230/400V 0.85Un-1.1Un
Інтерфейси
- Інтерфейс зв'язку
- RS485/RS232
- Спосіб моніторингу
- GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (опційно)
Захист
- Ступінь захисту
- IP65
- Категорія перенапруги
- OVC II (DC), OVC III (AC)
- Захист від перенапруг
- Тип II (DC),Тип II (AC)
- Захист від зворотної полярності постійного струму
- Так
- Захист від перевищення струму на виході AC
- Так
- Захист від перенапруги на виході AC
- Так
- Захист від короткого замикання на виході AC
- Так
- Температурний захист
- Так
- Моніторинг опору ізоляції
- Так
- Захист від острівкування (anti-islanding)
- Так
- Моніторинг постійної складової
- Так
- Вбудований модуль AFCI
- Опційно
- Виявлення залишкового струму
- Так
- Вбудований роз'єднувач постійного струму
- Так
Фізичні параметри
- Діапазон робочих температур
- -25 – +60 °C, >45 °C зниження номінальних параметрів
- Відносна вологість
- 0 – 100%
- Макс. висота експлуатації
- 4000 м
- Спосіб охолодження
- Природне охолодження
- Рівень шуму
- < 45 дБ
- Розміри (Ш × В × Г)
- 283 × 525 × 178 мм (без роз'ємів і кронштейнів)
- Вага
- 11,5 кг
Стандарти та сертифікація
- Стандарт безпеки / ЕМС
- IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2
- Стандарт мережевого підключення
- IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G98, G99, VDE-AR-N 4105
Гарантія
- Гарантія
- 5 років
| Параметр | 3 кВт | 4 кВт | 5 кВт | 6 кВт | 7 кВт | 8 кВт | 9 кВт | 10 кВт | 12 кВт | 15 кВт |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Максимальний ККД | 98,1 % | 98,1 % | 98,2 % | 98,2 % | 98,3 % | 98,3 % | 98,3 % | 98,3 % | 98,3 % | 98,5 % |
| Європейський ККД | 97,5 % | 97,5 % | 97,6 % | 97,6 % | 97,8 % | 97,8 % | 97,8 % | 97,8 % | 97,8 % | 98 % |
| Макс. потужність PV | 4,5 кВт | 6 кВт | 7,5 кВт | 9 кВт | 10,5 кВт | 12 кВт | 13,5 кВт | 15 кВт | 18 кВт | 22,5 кВт |
| Макс. вхідний струм | 13 + 13 А | 13 + 13 А | 13 + 13 А | 13 + 13 А | 13 + 13 А | 13 + 13 А | 13 + 13 А | 13 + 13 А | 13 + 13 А | 13 + 26 А |
| Макс. струм короткого замикання | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 19.5 А | 19.5 + 39 А |
| Кількість MPPT / входів | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 2 |
| Номінальна потужність AC | 3 кВт | 4 кВт | 5 кВт | 6 кВт | 7 кВт | 8 кВт | 9 кВт | 10 кВт | 12 кВт | 15 кВт |
| Макс. повна потужність AC | 3,3 кВА | 4,4 кВА | 5,5 кВА | 6,6 кВА | 7,7 кВА | 8,8 кВА | 9,9 кВА | 11 кВА | 13,2 кВА | 16,5 кВА |
| Макс. вихідний струм | 5 / 4,8 А | 6,7 / 6,4 А | 8,4 / 8 А | 10 / 9,6 А | 11,7 / 11,2 А | 13,4 / 12,8 А | 15 / 14,4 А | 16,7 / 16 А | 20 / 19,2 А | 25 / 24 А |
| Номінальний вихідний струм мережі | 4,6 / 4,4 А | 6,1 / 5,8 А | 7,6 / 7,3 А | 9,1 / 8,7 А | 10,7 / 10,2 А | 12,2 / 11,6 А | 13,7 / 13,1 А | 15,2 / 14,5 А | 18,2 / 17,4 А | 22,8 / 21,8 А |
Документація
Документи та сертифікати
- PDF Технічний паспорт (datasheet) Редакція від 20.05.2025
- PDF Інструкція з експлуатації Редакція від 06.05.2025
- PDF Декларація відповідності ЄС
- PDF Сертифікат
- PDF Сертифікат CQC · NBT32004-2018
- PDF Сертифікат EMC · ENIEC61000
- PDF Сертифікат EN50549
- PDF Сертифікат IEC60068 · IEC61683
- PDF Сертифікат IEC62116 · IEC61727
- PDF Сертифікат LVD · IEC62109
- PDF Сертифікат TÜV Mark · IEC62109
- PDF Сертифікат Іспанія · NTS
- PDF Сертифікат Іспанія · RD647 · RD413 · RD1699
- PDF Сертифікат Іспанія · UNE217001
- PDF Сертифікат Іспанія · UNE217002
- PDF Сертифікат Франція · EN50549
Підбір системи
Підберемо систему Deye під ваш об’єкт
Розкажіть, що потрібно забезпечити резервним живленням і на який час. Допоможемо визначити оптимальну конфігурацію інвертора, акумулятора та інших компонентів.