Deye SUN-3K-SG04LP1-24-EU
Класична серія однофазних гібридних інверторів Deye SUN-3/3.6/5/6K-SG04LP1-EU з діапазоном потужностей від 3 до 6 кВт є випробуваним рішенням для забезпечення безперебійного, автономного та мережевого електроживлення приватних будинків, дач, квартир, коттеджів та невеликих комерційних об'єктів.
Модифікація
Під замовлення
Ціна залежить від модифікації та комплектації. Залиште контакти — інженер Deye надішле актуальну ціну й наявність.
- Номінальна потужність AC
- 3000 Вт
- Кількість фаз
- 1 фаза
- Кількість MPPT / входів
- 1 / 1
- Максимальний ККД
- 97,6 %
- Діапазон напруги АКБ
- 20 – 30 В
- Макс. струм заряду / розряду
- 140 А
- Ступінь захисту
- IP65
Переваги
Ключові переваги моделі
-
Кольоровий сенсорний ЖК-дисплей, ступінь захисту IP65
-
AC-зв'язок (AC Couple) для модернізації та розширення існуючих сонячних систем
-
Паралельне підключення до 16 одиниць у мережевому (On-Grid) та автономному (Off-Grid) режимах; підтримка паралельної роботи кількох акумуляторних блоків
-
Максимальний струм заряду/розряду 140 А
-
6 часових інтервалів для налаштування заряду/розряду акумулятора
-
Підтримка накопичення енергії від дизельного чи бензогенератора
Про модель
Опис обладнання
Призначення, сфера застосування та захист
Класична серія однофазних гібридних інверторів Deye SUN-3/3.6/5/6K-SG04LP1-EU з діапазоном потужностей від 3 до 6 кВт є випробуваним рішенням для забезпечення безперебійного, автономного та мережевого електроживлення приватних будинків, дач, квартир, коттеджів та невеликих комерційних об'єктів. Пристрої розраховані на роботу з надійними та доступними низьковольтними акумуляторними батареями напругою 48 В (LiFePO4, Lithium-ion, Lead-Acid). Інвертор поеднує у своєму корпусі функції сонячного мережевого перетворювача, інтелектуального зарядного пристрою високої потужності та джерела безперебійного живлення (ДБЖ/UPS). Захищений герметичний корпус із класом захисту IP65 у поєднанні зі зручним кольоровим сенсорним LCD-дисплеєм забезпечує довговічну та стабільну роботу обладнання як у технічних приміщеннях, так і при відкритому зовнішньому монтажі.
Конфігурація сонячного поля та силова архітектура
Серія оснащена 2 незалежними MPPT-трекерами, що дозволяє максимально ефективно проектувати сонячний масив на дахах зі складною конфігурацією, кількома скатами або при різній орієнтації панелей за сторонами світу. Інвертори підтримують значний запас по підключенню сонячної потужності (перевантаження по PV-входу до 150%) та повністю сумісні із сучасними високострумовими сонячними модулями. Вбудований силовий блок заряду/розряду гарантує високі струми підзарядки акумуляторів (до 135 А залежно від потужності моделі), що дозволяє швидко поповнювати ємність АКБ під час коротких проміжків сонячної активності або наявності мережевого струму. Завдяки високій піковій перевантажувально-розрядній здатності інвертор легко справляється із запуском індуктивних навантажень з великими пусковими струмами — свердловинних насосів, холодильного обладнання та компресорів.
Енергонезалежність, масштабування та управління навантаженнями
При вимкненні або аваріях у зовнішній електромережі інвертор миттєво (за час до 4 мс) переходить в автономний режим живлення, запобігаючи вимкненню чи перезавантаженню чутливої побутової та офісної техніки, а також систем автоматики й опалення. Для побудови потужніших енергокомплексів або розширення ємності передбачено паралельне підключення до 16 інверторів у мережевому (On-Grid) та автономному (Off-Grid) режимах із підтримкою паралельної роботи кількох батарейних блоків. Також пристрій підтримує функцію AC-зв'язку (AC Couple) для модернізації вже діючих СЕС, повноцінно інтегрується з дизель- чи бензогенераторами для резервної підзарядки під час тривалої негоди та має 6 налаштовуваних часових інтервалів заряду/розряду для оптимізації витрат за добовими тарифами.
Для яких об'єктів підходить
-
Приватний будинок
-
Резервне живлення
-
Сонячна електростанція
Характеристики
Технічні характеристики
Загальні параметри
- ККД MPPT
- > 99%
- Топологія інвертора
- Неізольований (PV), ізольований (акумулятор)
- Максимальний ККД
- 97,6 %
- Європейський ККД
- 96,5 %
Електричні параметри
- Тип АКБ
- Свинцево-кислотна або літій-іонна
PV-вхід
- Максимальна вхідна напруга
- 500 В
- Пускова напруга
- 125 В
- Діапазон напруги MPPT
- 150 – 425 В
- Номінальна вхідна напруга PV
- 370 В
Акумулятор
- Стратегія заряджання Li-ion
- Самоадаптація до BMS
- Кількість входів для батарей
- 1 шт
AC
- THDi
- <3 % (від номінальної потужності)
- Пікова потужність у backup
- 2 × від номінальної потужності,10 с
- Діапазон регулювання коефіцієнта потужності
- 0,8 з випередженням до 0,8із відставанням
- Частота мережі
- 50/45 – 55, 60/55 – 65 Гц
- Постійна складова струму мережі (DC injection)
- <0,5%ln
- Номінальна вхідна / вихідна напруга
- 220/230V 0.85Un-1.1Un L+N+PE
Інтерфейси
- Інтерфейс зв'язку
- WIFI, RS485, CAN
- Дисплей
- LCD
Захист
- Ступінь захисту
- IP65
- Категорія перенапруги
- OVC II (DC),OVC III (AC)
- Захист від перенапруг
- Тип II (DC),Тип II (AC)
- Вбудовані функції захисту
- Захист від зворотної полярності DC, Захист від перевищення струму на виході AC, Температурний захист, Захист від перенапруги на виході AC, Захист від КЗ на виході AC, Моніторинг постійної складової, Arc Fault Circuit Interrupter (опційно), Захист від острівкування, DC Switch, Моніторинг опору ізоляції, Виявлення залишкового струму
Фізичні параметри
- Діапазон робочих температур
- -40 – +60 °C, >45 °C зниження номінальних параметрів
- Відносна вологість
- 0 – 100%
- Макс. висота експлуатації
- 2000 м
- Рівень шуму
- < 30 дБ
- Розміри (Ш × В × Г)
- 330 × 433 × 228 мм (без роз'ємів і кронштейнів)
- Вага
- 17 кг
Стандарти та сертифікація
- Стандарт безпеки / ЕМС
- IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2
- Стандарт мережевого підключення
- IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G99, VDE-AR-N 4105
Гарантія
- Гарантія
- 5 років / до 10 років
| Параметр | 3 кВт · 24 В | 3 кВт · 48 В | 3,6 кВт | 5 кВт | 6 кВт |
|---|---|---|---|---|---|
| Макс. потужність PV | 4800 Вт | 4800 Вт | 5760 Вт | 8000 Вт | 9600 Вт |
| Макс. вхідний струм | 18 А | 18 А | 18 + 18 А | 18 + 18 А | 18 + 18 А |
| Макс. струм короткого замикання | 27 А | 27 А | 27 + 27 А | 27 + 27 А | 27 + 27 А |
| Кількість MPPT / входів | 1 / 1 | 1 / 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 | 2 / 1 + 1 |
| Рекомендований макс. розмір фотоелектричного масиву | 6000 Вт | 6000 Вт | 7200 Вт | 10 000 Вт | 12 000 Вт |
| Діапазон напруги АКБ | 20 – 30 В | 40 – 60 В | 40 – 60 В | 40 – 60 В | 40 – 60 В |
| Макс. струм заряду / розряду | 140 А | 70 А | 90 А | 120 А | 135 А |
| Номінальна потужність AC | 3000 Вт | 3000 Вт | 3600 Вт | 5000 Вт | 6000 Вт |
| Макс. повна потужність AC | 3300 ВА | 3300 ВА | 3960 ВА | 5500 ВА | 6600 ВА |
| Номінальний вхідний / вихідний струм AC | 13,6 / 13 А | 13,6 / 13 А | 16,4 / 15,7 А | 22,7 / 21,7 А | 27,3 / 26,1 А |
| Макс. вхідний / вихідний струм AC | 15 / 14,3 А | 15 / 14,3 А | 18 / 17,2 А | 25 / 23,9 А | 30 / 28,7 А |
| Макс. тривалий прохідний змінний струм (мережа → навантаження) | 35 А | 35 А | 35 А | 35 А | 40 А |
| Спосіб охолодження | Природне охолодження | Природне охолодження | Природне охолодження | Природне охолодження | Інтелектуальне повітряне охолодження |
Документація
Документи та сертифікати
- PDF Технічний паспорт (datasheet) Редакція від 11.09.2026
- PDF Інструкція з експлуатації Редакція від 27.04.2026
- PDF Декларація відповідності ЄС
- PDF Сертифікат EMC · EN62920
- PDF Сертифікат EMC · ENIEC61000
- PDF Сертифікат IEC62116 · IEC61727 · IEC61683 · IEC60068
- PDF Сертифікат LVD · EN62109
- PDF Сертифікат SAUDI ARABIA · SASO
- PDF Сертифікат TÜV Mark · EN62109
- PDF Сертифікат ЄС · EN50549-1 · ENG
- PDF Сертифікат Австралія · ASNZS4777.2
- PDF Сертифікат Англія · G98
- PDF Сертифікат Англія · G99
- PDF Сертифікат Бельгія · NBN-EN50549
- PDF Сертифікат Норвегія · NEK-EN50549
- PDF Сертифікат Нідерланди · NEN-EN50549
- PDF Сертифікат ПАР · NRS
- PDF Сертифікат Польща · PN-EN50549-1
Підбір системи
Підберемо систему Deye під ваш об’єкт
Розкажіть, що потрібно забезпечити резервним живленням і на який час. Допоможемо визначити оптимальну конфігурацію інвертора, акумулятора та інших компонентів.