Deye SUN-4K-G04P1-EU-AM1
Мережеві інвертори Deye серії SUN-1/1.5/2/2.2/2.5/2.7/3/3.3/3.6/4K-G04P1-EU-AM1 (1–4 кВт, 1 фаза, 1 MPPT)
Під замовлення
Ціна залежить від модифікації та комплектації. Залиште контакти — інженер Deye надішле актуальну ціну й наявність.
- Номінальна потужність AC
- 4 кВт
- Кількість фаз
- 1 фаза
- Кількість MPPT / входів
- 1 / 1
- Макс. потужність PV
- 5,2 кВт
- Діапазон напруги MPPT
- 70 – 500 В
- Максимальний ККД
- 97,5 %
- Ступінь захисту
- IP65
Переваги
Ключові переваги моделі
-
1 MPPT-трекер, максимальний ККД до 97.5%
-
Підтримка функцій обмеження генерації в мережу (Zero Export) та віртуального синхронного генератора (VSG)
-
Інтелектуальний моніторинг стрингів (опціонально)
-
Широкий діапазон вихідної напруги
-
Функція захисту та відновлення панелей від PID-деградації (Anti-PID, опціонально)
-
Низька стартова напруга запуску — всього 80 В
Про модель
Опис обладнання
Мережеві інвертори Deye серії SUN-1/1.5/2/2.2/2.5/2.7/3/3.3/3.6/4K-G04P1-EU-AM1 (1–4 кВт, 1 фаза, 1 MPPT)
Сфера застосування, енергоефективність та конструктивні особливості
Компактна серія однофазних мережевих сонячних інверторів Deye SUN-1/1.5/2/2.2/2.5/2.7/3/3.3/3.6/4K-G04P1-EU-AM1 охоплює діапазон потужностей від 1 до 4 кВт і призначена для побудови малого розміру мережевих фотоелектричних станцій у приватних будинках, на дачах або невеликих комерційних об'єктах. Інвертор розроблений для прямої генерації сонячної енергії в загальну електромережу або для власних потреб споживача з метою зниження витрат на мережеве електропостачання. Завдяки високоефективній силовій топології максимальний ККД пристрою досягає 97.5%. Герметичне виконання корпусу зі ступенем захисту IP65 гарантує надійне функціонування обладнання як всередині технічних приміщень, так і під відкритим небом при монтажі на зовнішніх стінах.
Фоторадіаційний тракт та особливості генерації
Серія оснащена 1 високоточним MPPT-трекером (модифікація AM1), що робить її оптимальним вибором для об'єктів з суцільним скатом даху або єдиною орієнтацією сонячних модулів за сторонами світу. Важливою перевагою пристрою є вкрай низька стартова напруга запуску — всього 80 В, що дозволяє інвертору починати генерацію електроенергії набагато раніше на світанку та продовжувати її пізно ввечері при мінімальному освітленні. Модель підтримує роботу у широкому діапазоні вихідної напруги, гарантуючи стабільне скидання потужності навіть у нестабільних побутових мережах, а також опціонально підтримує функцію Anti-PID для захисту та регенерації сонячних панелей від деградації.
Розумне керування, моніторинг та мережева інтеграція
Інвертор володіє розширеним функціоналом для оптимізації роботи в сучасних мережевих інфраструктурах. Завдяки підтримці функції обмеження генерації (Zero Export) пристрій дозволяє гнучко налаштовувати генерацію строго під власне поточне споживання об'єкта, не скидаючи надлишки в зовнішню мережу без відповідних дозволів або зеленого тарифу. Підтримка режимів віртуального синхронного генератора (VSG) сприяє стабілізації частоти й напруги локальної мережі. Для оперативної діагностики та контролю стану фотополя передбачена підтримка опціонального інтелектуального моніторингу стрингів (String intelligent monitoring), що дозволяє швидко виявляти локальні затінення чи несправності окремих ланцюгів панелей.
Для яких об'єктів підходить
-
Сонячна електростанція
Характеристики
Технічні характеристики
Загальні параметри
- ККД MPPT
- > 99%
- Топологія інвертора
- Безтрансформаторна
PV-вхід
- Максимальна вхідна напруга
- 550 В
- Пускова напруга
- 80 В
- Діапазон напруги MPPT
- 70 – 500 В
- Макс. вхідний струм
- 20 А
- Макс. струм короткого замикання
- 30 А
- Кількість MPPT / входів
- 1 / 1
AC
- THDi
- < 3%
- Номінальна вихідна напруга
- 220/230 0.85Un-1.1Un L/N/PE
- Діапазон регулювання коефіцієнта потужності
- 0,8 з випередженням до 0,8 із відставанням
- Частота мережі
- 50/45 – 55, 60/55 – 65 Гц
- Постійна складова струму мережі (DC injection)
- <0,5%ln
Інтерфейси
- Інтерфейс зв'язку
- RS485/RS232/ WiFi/LAN
- Дисплей
- LCD1602
Захист
- Ступінь захисту
- IP65
- Категорія перенапруги
- OVC II (DC),OVC III (AC)
- Захист від перенапруг
- Тип II (DC),Тип II (AC)
- Захист від зворотної полярності постійного струму
- Так
- Захист від перевищення струму на виході AC
- Так
- Захист від перенапруги на виході AC
- Так
- Захист від короткого замикання на виході AC
- Так
- Температурний захист
- Так
- Моніторинг опору ізоляції
- Так
- Захист від острівкування (anti-islanding)
- Так
- Моніторинг постійної складової
- Так
- Вбудований модуль AFCI
- Опційно
- Виявлення залишкового струму
- Так
- Вбудований роз'єднувач постійного струму
- Так
Фізичні параметри
- Діапазон робочих температур
- -25 – +65 °C, >45 °C зниження номінальних параметрів
- Відносна вологість
- 0 – 100%
- Макс. висота експлуатації
- 3000 м
- Спосіб охолодження
- Природне охолодження
- Рівень шуму
- ≤ 35 дБ
- Розміри (Ш × В × Г)
- 280 × 272,5 × 171,5 мм (без роз'ємів і кронштейнів)
- Вага
- 5,6 кг
Стандарти та сертифікація
- Стандарт безпеки / ЕМС
- IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2
- Стандарт мережевого підключення
- IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, G98, G99, VDE-AR-N 4105
Гарантія
- Гарантія
- 5 років
| Параметр | 1 кВт | 1,5 кВт | 2 кВт | 2,2 кВт | 2,5 кВт | 2,7 кВт | 3 кВт | 3,3 кВт | 3,6 кВт | 4 кВт |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Максимальний ККД | 97,3 % | 97,3 % | 97,3 % | 97,3 % | 97,3 % | 97,3 % | 97,5 % | 97,5 % | 97,5 % | 97,5 % |
| Європейський ККД | 96,9 % | 96,9 % | 96,9 % | 96,9 % | 96,9 % | 96,9 % | 97,0 % | 97,0 % | 97,0 % | 97,0 % |
| Макс. потужність PV | 1,3 кВт | 2 кВт | 2,6 кВт | 2,9 кВт | 3,3 кВт | 3,5 кВт | 3,9 кВт | 4,3 кВт | 4,7 кВт | 5,2 кВт |
| Номінальна вхідна напруга PV | 360 В | 360 В | 360 В | 360 В | 360 В | 360 В | 360 В | 360 В | 360 В | 420 В |
| Номінальна потужність AC | 1 кВт | 1,5 кВт | 2 кВт | 2,2 кВт | 2,5 кВт | 2,7 кВт | 3 кВт | 3,3 кВт | 3,6 кВт | 4 кВт |
| Макс. повна потужність AC | 1,1 кВА | 1,65 кВА | 2,2 кВА | 2,42 кВА | 2,75 кВА | 2,97 кВА | 3,3 кВА | 3,63 кВА | 3,96 кВА | 4,4 кВА |
| Макс. вихідний струм | 5 / 4,8 А | 7,5 / 7,2 А | 10 / 9,6 А | 11 / 10,6 А | 12,5 / 12 А | 13,5 / 13 А | 15 / 14,4 А | 16,5 / 15,8 А | 18 / 17,3 А | 20 / 19,2 А |
| Номінальний вихідний струм мережі | 4,6 / 4,4 А | 6,8 / 6,5 А | 9,1 / 8,7 А | 10 / 9,6 А | 11,4 / 10,9 А | 12,3 / 11,8 А | 13,7 / 13,1 А | 15 / 14,4 А | 16,4 / 15,7 А | 18,2 / 17,4 А |
Документація
Документи та сертифікати
- PDF Технічний паспорт (datasheet) Редакція від 22.06.2026
- PDF Інструкція з експлуатації Редакція від 22.06.2026
- PDF Декларація відповідності ЄС
- PDF Сертифікат EMC · ENIEC61000
- PDF Сертифікат EN50549
- PDF Сертифікат EN62109
- PDF Сертифікат IEC60068
- PDF Сертифікат IEC60068-2
- PDF Сертифікат IEC61683
- PDF Сертифікат IEC61727
- PDF Сертифікат IEC62109
- PDF Сертифікат IEC62116
- PDF Сертифікат Іспанія · NTS
- PDF Сертифікат Іспанія · RD647 · RD413 · RD1699
- PDF Сертифікат Іспанія · UNE217001
- PDF Сертифікат Іспанія · UNE217002
- PDF Сертифікат Італія · CEI0
- PDF Сертифікат Нідерланди · NEN-EN50549
- PDF Сертифікат Німеччина · VDE-AR-N4105
- PDF Сертифікат Польща · PN-EN50549
Підбір системи
Підберемо систему Deye під ваш об’єкт
Розкажіть, що потрібно забезпечити резервним живленням і на який час. Допоможемо визначити оптимальну конфігурацію інвертора, акумулятора та інших компонентів.