Deye SUN-75K-G03
Потужні промислові трифазні мережеві інвертори серії Deye SUN-70/75/80/90/100/110K-G03, що охоплюють номінальні потужності від 70 до 110 кВт, є надійними індустріальними рішеннями для великих сонячних електростанцій, які забезпечують стабільну генерацію, гнучкість конфігурації та найвищий рівень енергоефективності.
Під замовлення
Ціна залежить від модифікації та комплектації. Залиште контакти — інженер Deye надішле актуальну ціну й наявність.
- Номінальна потужність AC
- 75 кВт
- Кількість фаз
- 3 фази
- Кількість MPPT / входів
- 4 / 4 + 4 + 4 + 4
- Макс. потужність PV
- 97,5 кВт
- Діапазон напруги MPPT
- 200 – 850 В
- Максимальний ККД
- 98,70 %
- Ступінь захисту
- IP65
Переваги
Ключові переваги моделі
-
До 6 MPPT-трекерів, максимальний ККД до 98.8%
-
Підтримка функцій обмеження генерації в мережу (Zero Export) та віртуального синхронного генератора (VSG)
-
Інтелектуальний моніторинг стрингів (опціонально)
-
Широкий діапазон вихідної напруги
-
Вбудований захист від імпульсних перенапруг Type II по колам постійного (DC) та змінного (AC) струму
-
Функція захисту та відновлення панелей від PID-деградації (Anti-PID, опціонально)
Про модель
Опис обладнання
Потужні промислові трифазні мережеві інвертори серії Deye SUN-70/75/80/90/100/110K-G03, що охоплюють номінальні потужності від 70 до 110 кВт, є надійними індустріальними рішеннями для великих сонячних електростанцій, які забезпечують стабільну генерацію, гнучкість конфігурації та найвищий рівень енергоефективності. Лінійка створена для роботи у складних комерційних і промислових проєктах, де критично важливі надійність, масштабованість та точний контроль усіх енергетичних процесів.
Завдяки наявності кількох незалежних MPPT-трекерів (до 6 каналів залежно від моделі) інвертори дозволяють ефективно працювати з великими та різноспрямованими масивами сонячних панелей, навіть якщо вони мають різну орієнтацію, кути нахилу або різний рівень освітлення. Це суттєво підвищує загальну продуктивність станції та мінімізує втрати енергії. Широкий діапазон вхідної напруги від 200 до 1000 В дає можливість реалізовувати різноманітні схеми підключення з великим запасом по перевантаженню по постійному струму.
Пристрої забезпечують високий коефіцієнт корисної дії до 98.8%, що гарантує максимально ефективне перетворення сонячної енергії у змінний струм із мінімальними втратами. Трифазний вихід із генерацією чистої синусоїди дозволяє інтегрувати обладнання в промислові електромережі без додаткових адаптацій.
Особливістю серії є розширений функціонал безпеки та стабілізації: інвертори оснащені багаторівневим захистом від перенапруг (включаючи обмежувачі SPD типу II), короткого замикання, перегріву, перевантаження, зворотної полярності та витоків струму. Інтелектуальна система охолодження з температурним контролем забезпечує стабільну роботу навіть при тривалих інтенсивних навантаженнях.
Міцний корпус із високим класом пиловологозахисту IP65 дозволяє встановлювати пристрої як у технічних приміщеннях, так і на відкритому повітрі, захищаючи від пилу, вологи та несприятливих погодних умов. Для моніторингу та керування передбачено контрастний LCD-дисплей та широкий набір інтерфейсів: RS485, RS232, WiFi, LAN, що забезпечує легку інтеграцію в системи дистанційного контролю та SCADA-платформи, підтримку роботи з розумними лічильниками, функцію нульового експорту (zero-export), а також передову технологію віртуального синхрогенератора (VSG) для стабілізації слабких мереж.
Для яких об'єктів підходить
-
Сонячна електростанція
Характеристики
Технічні характеристики
Загальні параметри
- ККД MPPT
- > 99%
- Топологія інвертора
- Безтрансформаторна
PV-вхід
- Максимальна вхідна напруга
- 1000 В
- Пускова напруга
- 250 В
- Діапазон напруги MPPT
- 200 – 850 В
- Номінальна вхідна напруга PV
- 600 В
AC
- THDi
- < 3%
- Діапазон регулювання коефіцієнта потужності
- 0,8 з випередженням до 0,8із відставанням
- Частота мережі
- 50/45 – 55, 60/55 – 65 Гц
- Постійна складова струму мережі (DC injection)
- <0,5%ln
- Схема підключення до мережі
- 3L+N+PE
- Номінальна вихідна напруга (діапазон)
- 220/380V, 230/400V 0.85Un-1.1Un
Інтерфейси
- Інтерфейс зв'язку
- RS485/RS232
- Спосіб моніторингу
- GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (опційно)
Захист
- Ступінь захисту
- IP65
- Категорія перенапруги
- OVC II (DC),OVC III (AC)
- Захист від перенапруг
- Тип II (DC),Тип II (AC)
- Захист від зворотної полярності постійного струму
- Так
- Захист від перевищення струму на виході AC
- Так
- Захист від перенапруги на виході AC
- Так
- Захист від короткого замикання на виході AC
- Так
- Температурний захист
- Так
- Моніторинг опору ізоляції
- Так
- Захист від острівкування (anti-islanding)
- Так
- Моніторинг постійної складової
- Так
- Вбудований модуль AFCI
- Опційно
- Виявлення залишкового струму
- Так
- Вбудований роз'єднувач постійного струму
- Так
Фізичні параметри
- Діапазон робочих температур
- -25 – +60 °C, >45 °C зниження номінальних параметрів
- Відносна вологість
- 0 – 100%
- Макс. висота експлуатації
- 4000 м
- Спосіб охолодження
- Інтелектуальне повітряне охолодження
- Рівень шуму
- ≤ 55 дБ
- Розміри (Ш × В × Г)
- 824 × 516 × 312,7 мм (без роз'ємів і кронштейнів)
- Вага
- 81 кг
Стандарти та сертифікація
- Стандарт безпеки / ЕМС
- IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2
- Стандарт мережевого підключення
- IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G99, VDE-AR-N 4105
Гарантія
- Гарантія
- 5 років
| Параметр | 70 кВт | 75 кВт | 80 кВт | 90 кВт | 100 кВт | 110 кВт |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Максимальний ККД | 98,70 % | 98,70 % | 98,70 % | 98,80 % | 98,80 % | 98,80 % |
| Європейський ККД | 98,10 % | 98,10 % | 98,10 % | 98,20 % | 98,20 % | 98,20 % |
| Макс. потужність PV | 91 кВт | 97,5 кВт | 104 кВт | 135 кВт | 150 кВт | 150 кВт |
| Макс. вхідний струм | 40 + 40 + 40 + 40 А | 40 + 40 + 40 + 40 А | 40 + 40 + 40 + 40 А | 40 + 40 + 40 + 40 + 40 + 40 А | 40 + 40 + 40 + 40 + 40 + 40 А | 40 + 40 + 40 + 40 + 40 + 40 А |
| Макс. струм короткого замикання | 60 + 60 + 60 + 60 А | 60 + 60 + 60 + 60 А | 60 + 60 + 60 + 60 А | 60 + 60 + 60 + 60 + 60 + 60 А | 60 + 60 + 60 + 60 + 60 + 60 А | 60 + 60 + 60 + 60 + 60 + 60 А |
| Кількість MPPT / входів | 4 / 4 + 4 + 4 + 4 | 4 / 4 + 4 + 4 + 4 | 4 / 4 + 4 + 4 + 4 | 6 / 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 | 6 / 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 | 6 / 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 |
| Номінальна потужність AC | 70 кВт | 75 кВт | 80 кВт | 90 кВт | 100 кВт | 110 кВт |
| Макс. повна потужність AC | 77 кВА | 82,5 кВА | 88 кВА | 99 кВА | 110 кВА | 121 кВА |
| Макс. вихідний струм | 116,7 / 111,6 А | 125 / 119,6 А | 133,3 / 127,5 А | 150 / 143,5 А | 166,7 / 159,4 А | 183,3 / 175,4 А |
| Номінальний вихідний струм мережі | 106,1 / 101,5 А | 113,6 / 108,7 А | 121,2 / 115,9 А | 136,4 / 130,4 А | 151,5 / 144,9 А | 166,7 / 159,4 А |
Документація
Документи та сертифікати
- PDF Технічний паспорт (datasheet) Редакція від 20.05.2025
- PDF Інструкція з експлуатації Редакція від 30.06.2026
- PDF Декларація відповідності ЄС
- PDF Сертифікат CQC · NBT32004-2018
- PDF Сертифікат EMC · EN62920
- PDF Сертифікат EMC · ENIEC61000
- PDF Сертифікат EMC · IEC61000
- PDF Сертифікат EN50549-1
- PDF Сертифікат EN62109
- PDF Сертифікат IEC60068
- PDF Сертифікат IEC60068
- PDF Сертифікат IEC61683
- PDF Сертифікат IEC61683
- PDF Сертифікат IEC61727
- PDF Сертифікат IEC61727
- PDF Сертифікат IEC62109
- PDF Сертифікат IEC62116
- PDF Сертифікат IEC62116
- PDF Сертифікат LVD · EN62109
- PDF Сертифікат TÜV Mark · EN62109
- PDF Сертифікат Іспанія · NTS
- PDF Сертифікат Іспанія · RD647 · RD413 · RD1699
- PDF Сертифікат Іспанія · UNE217001
- PDF Сертифікат Іспанія · UNE217002
- PDF Сертифікат Італія · CEI0
- PDF Сертифікат Італія · CEI0-21
- PDF Сертифікат Німеччина · VDE-AR-N4105
- PDF Сертифікат ПАР · NRS097
- PDF Сертифікат Польща · PN-EN50549-1
- PDF Сертифікат Франція · EN50549
Підбір системи
Підберемо систему Deye під ваш об’єкт
Розкажіть, що потрібно забезпечити резервним живленням і на який час. Допоможемо визначити оптимальну конфігурацію інвертора, акумулятора та інших компонентів.